BUDOWA BOISK PIŁKARSKICH

budowa boiskaFirma od 2014 roku rozszerzyła swoją ofertę o budowę obiektów sportowych, głównie boisk piłkarskich, co stało się jedną z naszych największych pasji. Wysokiej, jakości sprzęt, wykwalifikowana kadra pracowników oraz współpraca z jedną z najlepszych plantacji trawy w Polsce pozwala nam budować obiekty spełniające wysokie wymagania inwestorów.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Starannie przygotowany plan działania, umiejętność przewidywania i przezwyciężania różnych trudności, doświadczenie w prowadzeniu firm zdobyte na przestrzeni kilkunastu lat pozwala nam uzyskiwać końcowy efekt realizacji zadania, który spełnia w 100% oczekiwania inwestorów.

Naszym mottem jest dewiza ‘NASZA WIZYTÓWKA TO NASZA ROBOTA”. Każde zlecenie wykonujemy z pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie naszych inwestorów. Na bieżąco śledzimy trendy panujące na rynku polskim oraz europejskim w dziedzinie budowy obiektów sportowych. Nie boimy się wprowadzać innowacji, które sprawią, że nasze projekty staną się jeszcze bardziej atrakcyjne dla potencjalnego klienta. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy sportowo coraz bliżej Europy.

GARTENBRUK S.C.

Lubiewo 6
66-530 Drezdenko

DANE FIRMOWE

NIP: 2810085992
REGON: 360780909

KONTAKT

T: +48 609 779 198
T: +48 512 046 703

PARTNERZY

Logo Schwarz

FACEBOOK