O FIRMIE

Pielęgnacja boisk piłkarskichNasza firma powstała z połączenia dwóch rodzinnych firm. Jedna z nich została założona w 2002 roku. Od momentu jej powołania zajmuje się przede wszystkim ogólno pojętym, kompleksowym urządzaniem terenów zieleni. Świadczy usługi związane z projektowaniem, urządzaniem oraz utrzymywaniem wszelkiego rodzaju terenów zieleni.

Niejednokrotnie i z wielką przyjemnością zajmowaliśmy się aranżacją i zagospodarowaniem parków miejskich, placów zabaw, zieleni towarzyszącej drogom i wielu innym terenom spełniających funkcje publiczne. Dodatkowo i chyba jeszcze z większą radością zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem ogrodów dla naszych prywatnych klientów. Możliwość uczestniczenia w tworzeniu dla nich prywatnej przestrzeni życiowej, sprawia nam ogromną satysfakcję. Dlatego z wielką sumiennością staramy się tworzyć ogrody spełniające ich oczekiwania, które będą odzwierciedlały ich charakter. Współgranie tych elementów pozwoli na miłe spędzanie wolnego czasu w gronie najbliższych.

Dodatkowo nasza firma specjalizuje się w zakładaniu trawników, także przydomowych. Stanowią one ważny elementem każdego projektu. Częstokroć jest on jednym z najważniejszych elementów ogrodu, czy parku. To na nim toczy się życie towarzyskie, zabawy, czy tak potrzebny każdemu z nas wypoczynek.

Druga z firm specjalizuje się w aranżacji kostki brukowej. Kostka brukowa posiada szerokie zastosowanie szczególnie w różnorakich aranżacjach przestrzennych. Pielęgnacja boisk piłkarskichNasz firma wykorzystuje ją głownie do budowy placów oraz parkingów. Kostki brukowe bardzo dobrze sprawdzają się także w tworzeniu ścieżek ogrodowych, w budowie oczek wodnych, czy tarasów. Kostka brukowa jest materiałem uniwersalnym, który pasuje zarazem do stylu nowoczesnego jak i klasycznego. Dzięki swojej trwałości oraz różnorodności kształtów i kolorów można z niej komponować niezwykle piękne wzory, co przyczyni się do stworzenia niezwykłego charakteru wokół naszego domu.

Z połączenia tych dwóch dziedzin powstał pomysł na stworzenie firmy zajmującej się budową boisk piłkarskich, pielęgnacją boisk piłkarskich oraz budową systemów nawadniających płyty boisk.

GARTENBRUK S.C.

Lubiewo 6
66-530 Drezdenko

DANE FIRMOWE

NIP: 2810085992
REGON: 360780909

KONTAKT

T: +48 609 779 198
T: +48 512 046 703

PARTNERZY

Logo Schwarz